The Bridge Curse - Road to Salvation Türkçe Yama

Gizlilik tabanlı oynanışa sahip birinci şahıs atmosferik bir korku oyunudur. Tayvan'dan 10 üniversite korku hikayesinden biri olan Köprü Laneti, Tunghu Üniversitesi'nde yaşanan doğaüstü olayların en bilinenlerinden biridir. Oyuncular kampüste sürükleyici bir şekilde dolaşacak ve korkunç kampüs korkusunu deneyimleyecekler. Tunghu Üniversitesi'nde uzun yıllardır yaşayan geçmiş günlerden kalma tabu. Kampüs köprüsünde uzun yıllardır bir kadın hayalet yaşamaktadır. Altı üniversite öğrencisi şehir efsanesine meydan okudu ve kazara korkunç lanetle karşılaştı. Kimin hayatta kalacağı ve lanetin nasıl çözüleceği henüz bilinmemektedir.

Yama Kurulumu Nasıl Yapılılır?

1-Yama kurulumunu nasıl yapacağım? (Steam üzerinden indirenler için.) İndirmiş olduğunuz .rar içerisinde ki dosyaları masaüstüne çıkardıktan sonra The Bridge Curse - Road to Salvation.exe aracını çalıştırın.

 Oyunu Steam üzerinden indirdiyseniz araç oyunun konumunu kendisi bulacaktır. Türkçe dil metinler ve türkçe dil dokular seçeneğini seçtikten sonra Kurulumu Başlat butonuna basıp kurulumun tamamlanmasını bekleyiniz. Kurulum başarıyla tamamlandıktan sonra karşınıza bir bilgilendirme ekranı çıkacaktır, tamam dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

Yama Hata Çözümleri

1-Kurulumu Başlat dedim fakat yükleme çubuğu ilerlemiyor.

 Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra aracı yönetici olarak çalıştırın.

 

2-Windows Defender virüs algılandı diyor ve siliyor

Ayarlar -> Gizlilik ve güvenlik -> Virüs ve tehdit koruması -> Ayarları Yönet -> Gerçek zamanlı koruma ayarını kapatıp tekrar deneyiniz.

3-Yamayı kurdum fakat yazılar gözükmüyor

Bu hatayı korsan oyun indirdiğinizde alırsınız. İndirdiğiniz oyunun sürümü güncel değil. Oyunun güncel versiyonunu bulup tekrar indirin. 

Emeği Geçenler

Proje Yöneticisi
DEFTONES

 

Developer
0xSu

 

Çevirmen
VicAlen
Ayşenur Özdemir
Güldeste
0xSu

Destekçi Listesi

  • zekeriye türkoğlu
  • batuhan aktaşçı
  • mehmet ali̇ karaca
  • erdem celal gören
  • su
  • onur çınar
  • anil altuntaşoğlu
  • emre üstün
Discord Adresimiz

Discord sunucumuza aşağıdaki bağlantıdan katılabilir ve bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

Discord'a Katıl