Resident Evil 4 Separate Ways Türkçe Yama

Resident Evil 4: Separate Ways DLC, Ada Wong’un hikayesini anlatarak ana hikayeye yeni bir perspektif getiriyor. Oyuncular, Ada Wong karakterini yönlendirerek Resident Evil 4 olaylarını farklı bir açıdan deneyimleme fırsatı bulacaklar. Bu DLC, ana hikayede cevaplanmamış soruları aydınlatmayı amaçlıyor. Ada Wong, bu DLC’de ıssız bir Avrupa köyünde bulunan Amber adlı gizemli bir varlığı ele geçirmek için tehlikeli bir görevi üstleniyor. Ancak bu görev onu bilinmeyen bir tehdit, karmaşık ilişkiler ve Leon S. Kennedy gibi beklenmedik bir müttefik ile karşı karşıya getiriyor.

Yama Kurulumu Nasıl Yapılılır?

1-Yama kurulumunu nasıl yapacağım? (Steam üzerinden indirenler için.) İndirmiş olduğunuz .rar içerisinde ki dosyaları masaüstüne çıkardıktan sonra ResidentEvil4Remake & Separate Ways.exe aracını çalıştırın.

 Oyunu Steam üzerinden indirdiyseniz araç oyunun konumunu kendisi bulacaktır. Türkçe dil metinler ve türkçe dil dokular seçeneğini seçtikten sonra Kurulumu Başlat butonuna basıp kurulumun tamamlanmasını bekleyiniz. Kurulum başarıyla tamamlandıktan sonra karşınıza bir bilgilendirme ekranı çıkacaktır, tamam dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

Yama Hata Çözümleri

1-Kurulumu Başlat dedim fakat yükleme çubuğu ilerlemiyor.

 Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra aracı yönetici olarak çalıştırın.

 

2-Windows Defender virüs algılandı diyor ve siliyor

Ayarlar -> Gizlilik ve güvenlik -> Virüs ve tehdit koruması -> Ayarları Yönet -> Gerçek zamanlı koruma ayarını kapatıp tekrar deneyiniz.

3-Yamayı kurdum fakat yazılar gözükmüyor

Bu hatayı korsan oyun indirdiğinizde alırsınız. İndirdiğiniz oyunun sürümü güncel değil. Oyunun güncel versiyonunu bulup tekrar indirin. 

Emeği Geçenler

Proje Yöneticisi
NUTCH

 

Developer
DEFTONES

 

Çevirmen
Yağız Han "Vico" Şahin
Ayşenur Özdemir
Meleksizim


rar şifresi: hangarceviri.com

Destekçi Listesi

  • zekeriye türkoğlu
  • batuhan aktaşçı
  • mehmet ali̇ karaca
  • erdem celal gören
  • su
  • onur çınar
  • anil altuntaşoğlu
  • emre üstün
Discord Adresimiz

Discord sunucumuza aşağıdaki bağlantıdan katılabilir ve bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

Discord'a Katıl