Life is Strange: Remastered Türkçe Yama

BAFTA ödüllü Life is Strange'in hikâyesini şimdi bir de görselleri iyileştirilmiş ve hareket yakalama (mocap) teknolojisiyle yeniden düzenlenmiş sürümüyle deneyimle. En iyi arkadaşı Chloe Price'ın ciddi şekilde zarar görmesine engel olmaya çalışırken zamanı geri alma gücüne sahip olduğunu fark eden fotoğrafçılık bölümü son sınıf öğrencisi Max Caulfield'a hayat ver. Sonrasında, birden kayıplara karışan okul arkadaşları Rachel Amber'ı aramaya koyulan iki kafadar Arcadia Bay'in karanlık tarafını gün yüzüne çıkaracak. Bu sırada Max de geçmişi kurcalamanın gelecekte korkunç sonuçlara yol açabildiği gerçeğiyle yüzleşecek.

Yama Kurulumu Nasıl Yapılılır?

1-Yama kurulumunu nasıl yapacağım? (Steam üzerinden indirenler için.) İndirmiş olduğunuz .rar içerisinde ki dosyaları masaüstüne çıkardıktan sonra LisRemasteredTürkçeYama.exe aracını çalıştırın.

 Oyunu Steam üzerinden indirdiyseniz araç oyunun konumunu kendisi bulacaktır. Türkçe dil metinleri seçeneğini seçtikten sonra Kurulumu Başlat butonuna basıp kurulumun tamamlanmasını bekleyiniz. Kurulum başarıyla tamamlandıktan sonra karşınıza bir bilgilendirme ekranı çıkacaktır, tamam dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

Yama Hata Çözümleri

1-Kurulumu Başlat dedim fakat yükleme çubuğu ilerlemiyor.

 Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra aracı yönetici olarak çalıştırın.

 

2-Windows Defender virüs algılandı diyor ve siliyor

Ayarlar -> Gizlilik ve güvenlik -> Virüs ve tehdit koruması -> Ayarları Yönet -> Gerçek zamanlı koruma ayarını kapatıp tekrar deneyiniz.

3-Yamayı kurdum fakat yazılar gözükmüyor

Bu hatayı korsan oyun indirdiğinizde alırsınız. İndirdiğiniz oyunun sürümü güncel değil. Oyunun güncel versiyonunu bulup tekrar indirin. 

Emeği Geçenler

Proje Yöneticisi
NUTCH
SİMETRAUM
VİCALEN

Developer
DEFTONES

 

Ana Çevirmen
SİMETRAUM
Hülya Uysal
VicAlen
Nutch

Destek Çevirmen
Güldeste Demirci
VicOo
raewu
Nazaki
Serantisi
Ayşenur Özdemir
J-lynn
Vico
lavyanee

Tester
RRaene

Destekçi Listesi

  • zekeriye türkoğlu
  • batuhan aktaşçı
  • mehmet ali̇ karaca
  • erdem celal gören
  • su
  • onur çınar
  • anil altuntaşoğlu
  • emre üstün
Discord Adresimiz

Discord sunucumuza aşağıdaki bağlantıdan katılabilir ve bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

Discord'a Katıl