Bendy and the Dark Revival Türkçe Yama

Bendy and the Dark Revival®, Bendy and the Ink Machine®'in birinci şahıs hayatta kalma korku türündeki merakla beklenen devam oyunudur. Aklını kaybetmiş ürkütücü bir animasyon stüdyosunun derinliklerini keşfeden Audrey olarak oyna. Gerçek dünyaya geri dönmenin bir yolunu ararken mürekkebe bulanmış düşmanlarla savaş, bulmacaları çöz ve her an pusuda bekleyen Ink Demon'dan kaçın. Bu harap olmuş gölge ve mürekkep diyarında bir sonraki köşeyi döndüğünde seni kimin veya neyin bekliyor olacağını asla bilemezsin.Gerçeği ortaya çıkar. Stüdyodan kaç. En önemlisi de... Ink Demon'a karşı tetikte ol ve hayatta kal.

Yama Kurulumu Nasıl Yapılılır?

1-Yama kurulumunu nasıl yapacağım? (Steam üzerinden indirenler için.) İndirmiş olduğunuz .rar içerisinde ki dosyaları masaüstüne çıkardıktan sonra Bendy and the Dark Revival.exe aracını çalıştırın.

 Oyunu Steam üzerinden indirdiyseniz araç oyunun konumunu kendisi bulacaktır. Türkçe dil metinler ve türkçe dil dokular seçeneğini seçtikten sonra Kurulumu Başlat butonuna basıp kurulumun tamamlanmasını bekleyiniz. Kurulum başarıyla tamamlandıktan sonra karşınıza bir bilgilendirme ekranı çıkacaktır, tamam dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Yama Hata Çözümleri

1-Kurulumu Başlat dedim fakat yükleme çubuğu ilerlemiyor.

 Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra aracı yönetici olarak çalıştırın.

 

2-Windows Defender virüs algılandı diyor ve siliyor

Ayarlar -> Gizlilik ve güvenlik -> Virüs ve tehdit koruması -> Ayarları Yönet -> Gerçek zamanlı koruma ayarını kapatıp tekrar deneyiniz.

3-Yamayı kurdum fakat yazılar gözükmüyor

Bu hatayı korsan oyun indirdiğinizde alırsınız. İndirdiğiniz oyunun sürümü güncel değil. Oyunun güncel versiyonunu bulup tekrar indirin. 

Emeği Geçenler

Proje Yöneticisi

SİMETRAUM

 

Developer

DEFTONES

 

Çevirmen

GÜLDESTE
RAEWU
VİCALEN

Doku Tasarım

egedev

Destekçi Listesi

  • zekeriye türkoğlu
  • batuhan aktaşçı
  • mehmet ali̇ karaca
  • erdem celal gören
  • su
  • onur çınar
  • anil altuntaşoğlu
  • emre üstün
Discord Adresimiz

Discord sunucumuza aşağıdaki bağlantıdan katılabilir ve bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

Discord'a Katıl