Bendy and the Ink Machine Türkçe Yama

Bendy and the Ink Machine, Kindly Beast tarafından oyunun evrendeki animasyon stüdyosu Joey Drew Studios Inc adı altında geliştirilen ve yayınlanan, epizodik bir birinci şahıs hayatta kalma korku video oyunudur. Çok karanlık bir geleceği konu alan Bendy and the Ink Machine oyununda Hnery adlı bir karakteri yönlendirecek ve terk edilmiş animatörün Joey Drew Studios atölyesini keşfederek geçmişinizin şeytanlarını tekrar gözden geçireceksiniz. Çizgi filmlerin ürkütücü dünyasına adım atarak hayatta kalmak için mücadele verecek ve korku bulmaca tarzı bu oyunun keyfini doya doya çıkaracaksınız.

Yama Kurulumu Nasıl Yapılılır?

1-Yama kurulumunu nasıl yapacağım? (Steam üzerinden indirenler için.) İndirmiş olduğunuz .rar içerisinde ki dosyaları masaüstüne çıkardıktan sonra SBendy and the Ink Machine.exe aracını çalıştırın.

 Oyunu Steam üzerinden indirdiyseniz araç oyunun konumunu kendisi bulacaktır. Türkçe dil metinler ve türkçe dil dokular seçeneğini seçtikten sonra Kurulumu Başlat butonuna basıp kurulumun tamamlanmasını bekleyiniz. Kurulum başarıyla tamamlandıktan sonra karşınıza bir bilgilendirme ekranı çıkacaktır, tamam dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Yama Hata Çözümleri

1-Kurulumu Başlat dedim fakat yükleme çubuğu ilerlemiyor.

 Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra aracı yönetici olarak çalıştırın.

 

2-Windows Defender virüs algılandı diyor ve siliyor

Ayarlar -> Gizlilik ve güvenlik -> Virüs ve tehdit koruması -> Ayarları Yönet -> Gerçek zamanlı koruma ayarını kapatıp tekrar deneyiniz.

3-Yamayı kurdum fakat yazılar gözükmüyor

Bu hatayı korsan oyun indirdiğinizde alırsınız. İndirdiğiniz oyunun sürümü güncel değil. Oyunun güncel versiyonunu bulup tekrar indirin. 

Emeği Geçenler

Proje Yöneticisi

NUTCH

 

Developer

DEFTONES

 

Çevirmen

SİMETRAUM

Destekçi Listesi

  • zekeriye türkoğlu
  • batuhan aktaşçı
  • mehmet ali̇ karaca
  • erdem celal gören
  • su
  • onur çınar
  • anil altuntaşoğlu
  • emre üstün
Discord Adresimiz

Discord sunucumuza aşağıdaki bağlantıdan katılabilir ve bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

Discord'a Katıl